
Стрічка світлодіодна "SWAN-12" 6400К
198,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 081-021-0001-030
+380 (66) 655-10-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка світлодіодна "SWAN-12" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1 м. |
| Кількість в пакованні | 5м |
| Потужність | 18W/м |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік (лм) | 2000 lm/м |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Колір | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,03 ₴

