
Адаптер DC 24V 60W "VEGA-60/24"
303,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-003-0060-010
+380 (66) 655-10-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер DC 24V 60W "VEGA-60/24"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 60 W Вт |
| Вихідна напруга | DC 24V В |
| Вихідний струм | 2.5А |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Робоча напруга | 176-264V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 40 мм х 30 мм х 70 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,49 ₴


