
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND PRO-300
2 849,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-009-2300-020
+380 (66) 655-10-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND PRO-300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | PIR Сенсор |
| Потужність | 300 W |
| Світловий потік (лм) | 2100 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 5V/20W(Monocrystal Panel) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849,34 ₴


