
Магнітний трековий шинопровід HOROZ Magnet R2 врізний для гіпсокартону 12,5 мм 2 м чорний
1 132,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129-006-0002-010
+380 (66) 655-10-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Тип товару: магнітний трековий шинопровід
Серія: Magnet R2
Монтаж: врізний
Призначення: для гіпсокартону 12,5 мм
Довжина: 2 м
Колір: чорний
Матеріал корпусу: алюміній
Тип системи: магнітна трекова
Напруга: 48V
Сумісність: магнітні світильники серії Magnet
Ступінь захисту: IP20
Форма: прямокутна
Використання: житлові та комерційні приміщення
------
Магнітний трековий шинопровід HOROZ Magnet R2 врізного типу — сучасне рішення для організації стильного та функціонального освітлення. Конструкція спеціально розроблена для монтажу в гіпсокартон товщиною 12,5 мм, що дозволяє створити мінімалістичний вигляд без зайвих елементів. Чорний алюмінієвий корпус гармонійно поєднується з сучасними інтер’єрами у стилі loft, modern або hi-tech.
Шинопровід довжиною 2 метри підтримує встановлення магнітних світильників серії Magnet, забезпечуючи гнучкість у створенні освітлювальних сценаріїв. Система працює від безпечної напруги 48V та підходить для квартир, офісів, магазинів, салонів і комерційних просторів.
Тип товару: магнітний трековий шинопровід
Серія: Magnet R2
Монтаж: врізний
Призначення: для гіпсокартону 12,5 мм
Довжина: 2 м
Колір: чорний
Матеріал корпусу: алюміній
Тип системи: магнітна трекова
Напруга: 48V
Сумісність: магнітні світильники серії Magnet
Ступінь захисту: IP20
Форма: прямокутна
Використання: житлові та комерційні приміщення
------
Магнітний трековий шинопровід HOROZ Magnet R2 врізного типу — сучасне рішення для організації стильного та функціонального освітлення. Конструкція спеціально розроблена для монтажу в гіпсокартон товщиною 12,5 мм, що дозволяє створити мінімалістичний вигляд без зайвих елементів. Чорний алюмінієвий корпус гармонійно поєднується з сучасними інтер’єрами у стилі loft, modern або hi-tech.
Шинопровід довжиною 2 метри підтримує встановлення магнітних світильників серії Magnet, забезпечуючи гнучкість у створенні освітлювальних сценаріїв. Система працює від безпечної напруги 48V та підходить для квартир, офісів, магазинів, салонів і комерційних просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 2000 мм |
| Робоча напруга | 48V |
| Додатково | врізний для гіпсокартону 12,5 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 132,08 ₴


