
Фонарик ручний "RAUL-7"
1 594,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-035-0007-010
+380 (66) 655-10-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "RAUL-7"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 56W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 7W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм*157мм |
| Світловий потік (лм) | 500lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Колірна температура, К | 7000/9000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 594,88 ₴


