
Лампа Діодна "GLOBE-16" 16W 4200К E27
188,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-019-0016-061
+380 (66) 655-10-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "GLOBE-16" 16W 4200К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 16 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 138 мм*95мм |
| Світловий потік (лм) | 1400 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188,68 ₴

