
Бра настінний світильник з пультом Goldlux Maya LED 9×10W, RGB, IP20, білий
3 285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 331458
+380 (66) 655-10-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасне бра Goldlux Maya LED стане стильним акцентом у вашому інтер’єрі. Завдяки вбудованим LED-модулям (9×10W) та функції RGB ви зможете обирати будь-який колір під настрій. У комплекті є пульт дистанційного керування, що дозволяє зручно перемикати режими та регулювати світло.
Характеристики:
• Тип світильника: бра настінне
• Джерело світла: LED
• Потужність: 9×10W
• Світловий потік: 135 lm
• Режим освітлення: RGB (кольорове підсвічування)
• Керування: пульт дистанційного керування
• Ступінь захисту: IP20
• Колір корпусу: білий
• Призначення: для внутрішнього використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Goldlux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 135 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴








