Новинка

Люстра в стиле Бохо Goldlux 329219 Zanzibar E27 1x20W IP20 черная
3 008 ₴
- Готово к отправке
- Код: 329219
+380 (66) 655-10-92
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люстра Goldlux 329219 Zanzibar (E27, 1x20W, IP20, черная) – современный подвесной светильник в стиле бохо, который создаёт атмосферу уюта и стиля. Идеально подходит для спальни, гостиной, кухни или кафе.
Люстра оснащена одним патроном E27, что позволяет использовать лампу мощностью до 20W. Чёрный цвет и открытый дизайн подчёркивают элегантность и декоративность конструкции.
Преимущества:
• Стиль бохо – тепло и уют в комнате
• 1 патрон E27 – возможность выбора лампы
• Мощность до 20W
• Лёгкий монтаж и долговечность
• Идеально для спальни, гостиной, кухни или кафе
Світильник ZANZIBAR - ідеальний вибір для тих, хто хоче внести в свій інтер'єр нотку екзотики і природної краси. Чорний відтінок абажура ідеально поєднується з натуральними матеріалами, такими як дерево, ротанг або льон, які часто зустрічаються в композиціях в стилі бохо. Цей тонкий, але виразний декоративний елемент буде працювати не тільки у вітальні або спальні, але також в їдальні або на терасі, де він стане центральною точкою аранжування, створюючи гармонійний і розслаблюючий простір.
Для повного використання декоративного потенціалу світильника ZANZIBAR рекомендуємо використовувати декоративні лампочки серії FILAMENT. Їх декоративні нитки ідеально гармонують з природним характером плетеного абажура, додаючи всієї композиції ще більше шарму та стилю. Лампочки розжарювання також підкреслюють органічну естетику світильника, вносячи в інтер'єр додатковий декоративний елемент, який неодмінно приверне увагу.
Лампа ZANZIBAR продається без джерела світла, що дає вам повну свободу у виборі лампочок відповідно до ваших індивідуальних потреб і переваг освітлення. Завдяки цьому ви можете самостійно створити атмосферу в кімнаті, підібравши лампочки відповідного кольору та інтенсивності освітлення. Світильник ZANZIBAR - це не тільки функціональне освітлення, але й унікальний декоративний елемент, який додасть вашому інтер'єру частинку природного шарму, тонкої елегантності та тепла.
Щоб завершити композицію, ми рекомендуємо торшер і настільну лампу для підвісної лампи ZANZIBAR.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Бамбук |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 20 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Goldlux |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Овал |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 26 см |
| Диаметр потолочной чаши | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 008 ₴





